0
Манжета для немовлят 7-12 см хлопок (1 трубка)Манжета для немовлят 7-12 см хлопок (1 трубка)   
   

Манжета для немовлят 7-12 см хлопок (1 трубка)

Манжета C1N на плече з однією трубкою ТМ Little Doctor (Сінгапур) дозволить швидко і з високою мірою точності виміряти артеріальний тиск у новонародженої дитини.

60.1 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки
Призначення
 
Манжета з фіксацією на плече може використовуватися при вимірюванні артеріального тиску тонометрами автоматичними, напівавтоматичними і механічними марки LD 81 і LD 91, а також схожими приладами інших виробників. Виріб підходить для новонароджених дітей з окружністю плеча від 7 до 12см, застосовна для недоношених немовлят.
Відмітні особливості
 
Бавовняне покриття зсередини. Частина манжети, яка безпосередньо контактує з ніжною шкірою немовляти, виготовлена з 100% бавовни. М'яка тканина відноситься до гипоаллргенной групі. Не викликає подразнення шкіри, у тому числі у дітей-алергіків з проблемним епідермісом.
Нейлонове покриття зовні. Синтетична тканина володіє високою зносостійкістю. Нейлон часто використовують в медичному обладнанні, так як він підлягає санітарній обробці, має антимікробну властивість.
Надійна застібка. Виріб щільно фіксується на руці за допомогою застібки-липучки. Широка стрічка розрахована на багаторазове розстібання/застібання, при цьому ступінь її міцності не змінюється. З допомогою липучки манжета в лічені секунди фіксується на плечі і не зміщується під час процедури.
Трубка латексна камера. Латекс має самий довгий термін служби серед інших гумових матеріалів. Завдяки своїй гнучкості, еластичності, деталі не деформуються при згинанні, нагнітанні повітря, перепаді температури.
Висока точність вимірювання. Особлива будова манжети забезпечує щільне прилягання до плеча, а отже - рівномірне здавлювання артерії. За умови правильно підібраного розміру манжети, виміряти рівень артеріального тиску у новонародженого можливо з високою точністю.