0
Інгалятор компресорний Norditalia DropІнгалятор компресорний Norditalia Drop   
   

Інгалятор компресорний Norditalia Drop

Даний пристрій для проведення інгаляції виготовлений італійським брендом медтехніки - Norditalia. У ньому поєдналась європейська якість, доступна ціна та компактні розміри, що дозволяються його з легкістю...
Виробник: Norditalia, Італія

1138 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки
З допомогою спеціального функціоналу, який міститься в основі інгалятора користувач моде самостійно регулювати потужність перетворення ліків на аерозоль і їх подачу у різні ділянки дихальних шляхів:
• Коли ковпачок небулайзерної камери залишається відкритим – швидкість розпилення стандартна;
• Якщо ковпачок закрити – швидкість розпилення зведеться до мінімуму. У такому режимі ідеально здійснювати інгаляцію для дітей та значно ослаблених хворих, у яких спостерігається порушення функції дихання.Окрім того небулайзер Norditalia Drop доповнений унікальною ампулою «Neboplus». З її допомогою пристрій може продукувати різні за розміром частинки ліків. Більші осідатимуть у верхніх дихальних шляхах – горлі та носі. Дрібніші – потраплятимуть у нижні дихальні шляхи та зніматимуть запалення у трахея, бронхах, легенях.
Завдяки новій конструкції небулайзерної камери, інгаляція може проводитись навіть у лежачому положенні, адже вона герметично закривається і не допускає проливань.Технічні характеристики компресорного інгалятора Norditalia Drop: