0
Аплікатор Ляпко, лицьовий 3.5 МАплікатор Ляпко, лицьовий 3.5 МАплікатор Ляпко, лицьовий 3.5 МАплікатор Ляпко, лицьовий 3.5 М   
   

Аплікатор Ляпко, лицьовий 3.5 М

Валиком можна проводити дію на будь-які ділянки тіла, але зручніше завжди впливати на зони особи для зняття спазмів і болю (при невралгії трійчастого нерва, особовому невриті), волосистої частини голови,...

368 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки

Валик лицьовий, крок голки 3,5, розмір - 3,6 см х 4,5 см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Рекомендований для застосування в косметології. Завдяки свої розмірами він дозволяє дуже акуратно обробляти місця навколо пошкоджених ділянок (травми, післяопераційних рубців, переломів), варикозно розширені вени (поза загостренням).
Завдяки оптимальним розмірам робочої поверхні і відстані між голками, валик використовується у всіх вікових групах, без обмеження.
Застосовується для впливу на будь-які ділянки тіла, але зручніше всього впливати на ділянки тіла з малих радіусах кривизни: плечі, шия, голова, суглоби, зовнішня сторона стопи, руки і ноги.