0
Банадж для наколінних суставів    
   

Банадж для наколінних суставів

Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне...

Артикул: 4316

Производитель: Longevita, Великобритания

515 грн.
Добавить в желания

  • Описание
  • Отзывы

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для стабілізації і розвантаження колінного суглоба, захисту і підтримки зв'язок. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних і побутових травм колінних суглобів, розтягнення чи пошкодження зв’язок. Рекомендується для зняття набряків та спазмів, зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм.

- Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись при гострих і хронічних захворюваннях колінного суглоба: тендиніти, бурсити, хвороба Осгуда-Шлаттера, ревматоїдному артриті, артрозі та гематомах. Для полегшення м'язового, судинного та суглобового болю різної етіології: біль при згинанні колінного суглоба і ходьбі вниз по сходах, ниючий біль при сидінні протягом тривалого часу, відчуття хрускоту при згинанні і випрямленні коліна. В період реабілітації після зняття гіпсової пов'язки і хірургічних операцій на колінному суглобі . Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.