0
Стетофонендоскоп LD Special Extra Long, 72 см   
   

Стетофонендоскоп LD Special Extra Long, 72 см

Багатофункціональний прилад, основним призначенням якого є прослуховування шумів внутрішніх органів (серце, легені) та судин.
Виробник: Little Doctor International

385 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки
Головка виробу є двосторонньою. Приладдя оснащене зручним поворотним механізмом (кут повороту становить 180 градусів), що забезпечує легке перемикання між діафрагмою та дзвоном. Варто зауважити, що пристрій має два типи діафрагми із прозорою пластиковою мембраною: дитячу, діаметр якої становить 25 мм та дорослу із діаметром 38 мм. У стандартну комплектацію стетоскопа входять також спеціальні насадки до дзвону для дорослих (33 мм), середнього розміру (26 мм) та для підлітків і дітей (19 мм). Кожен із додаткових змінних елементів надійно кріпиться до голівки за допомогою різьби.
Багатофункціональність стетоскопа проявляється в тому, що він має 5 робочих комбінацій, завдяки наявності яких він може виконувати функції від звичайного до педіатричного.
Пристрій оснащений двома потовщеними латексними трубками, що забезпечують ідеальну звукопровідність та ізольовані від сприйняття зовнішніх шумів. Окрім цього, вони плавно переходять у дві металеві бінауральні трубки, що з’єднані між собою спеціальною зовнішньою пружиною.
У комплекті із представленою моделлю йдуть також 3 пари вушних конусоподібних олив чорного кольору, завдяки чому можна обрати ті, що будуть найбільш зручними у щоденному користуванні.