0
Стетофонендоскоп Special SLDE (тип Раппапорта), 56 см   
   

Стетофонендоскоп Special SLDE (тип Раппапорта), 56 см

Багатофункціональний високоякісний стетоскоп, забезпечує 5 робочих комбінацій стетоскопа від звичайного до педіатричного. 
Виробник: Little Doctor International

320 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки

Виготовлена по спеціальному дизайну двостороння металева головка з великою і малою (дитячою) діафрагмами. Кожна діафрагма оздоблена прозорою пластиковою мембраною. Конструктивна особливість головки дозволяє замінювати будь-яку з діафрагм на дзвін потрібного розміру за допомогою пластикових насадок. У комплект стетоскопа входять пластикові насадки дорослого, середнього та дитячого розмірів у вигляді дзвону. Діафрагми та пластикові насадки кріпляться до голівки за допомогою різьби.

Перемикання між робочими сторонами проводиться поворотом голівки навколо стрижневого клапана на 180 градусів. Плоска сторона стрижневого клапана вказує на робочу сторону головки. У комплект входять додаткові пластикові мембрани до великої і малої діафрагми. Додаткові наконечники для вух (всього 3 комплекти) дозволять зробити стетоскоп найбільш комфортним для Вас. Дві звукопровідних трубки з латексу з посиленими стінками, відсікають сторонні шуми. Бінуарні хромовані металеві трубки з зовнішньою пружиною. Пластикова сумочка для додаткового приладдя.