0
Термометр електронний Microlife МТ-1931 із гнучким накінечникомТермометр електронний Microlife МТ-1931 із гнучким накінечникомТермометр електронний Microlife МТ-1931 із гнучким накінечником   
   

Термометр електронний Microlife МТ-1931 із гнучким накінечником

Цифровий термометр Microlife МТ-1931 – це вимірювальний прилад, що вирізняється своєю надійністю, точністю та надзвичайною ергономічністю.

235 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки
Він виготовлений із міцного пластику і оснащений зручним для сприйняття дисплеєм, кінцеві результати на якому виводяться збільшеним шрифтом. Корпус виробу водостійкий, завдяки чому його можна використовувати в умовах, які характеризуються підвищеною вологістю.
Наконечник термометра, безпосередньо за участі якого відбувається вимірювання, має гнучкий та гіпоалергенний кінчик, завдяки чому можна без проблем виміряти температуру тіла у новонароджених діток.
Отримані результати вимірювання – максимально точні, оскільки похибка мінімальна і становить 0,1°С. Пристосування здатне визначати температуру тіла від 32.0°С до 42.0°С.
Однією із важливих характеристик вимірювальних пристосувань подібного типу є їх пам’ять. Представлена модель здатна вміщувати останній зафіксований результат.
Термометр оснащений звуковим індикатором, який активується тоді, коли процедура вимірювання була завершена. Окрім цього, якщо пристрій певний період часу перебуває у стані спокою, то він автоматично вимикається, що значно збільшує період його експлуатації. Також варто зазначити, що наявність індикатора заряду батареї дозволяє вчасно замінити вичерпаний елемент живлення на новий.