0
Тонометр механічний  LD-71 з фонендоскопом в комплекті   
   

Тонометр механічний LD-71 з фонендоскопом в комплекті

Тонметр LD-71 -це високоякісний механічний тонометр, у комплектацію якого входить фонендоскоп, унікальна манжета LD Cuff N2AR, латексна груша та металевий анероїд ний манометр, діаметром 45мм .
Виробник: Little Doctor International

395 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки
Використовувати його можна як у професійній діяльності, так і за домашніми потребами.
Манжета тонометра виготовлена із нейлону і оснащена спеціальним металевим кільцем для кращої її фіксації на плечі пацієнта. Також вона оснащена відповідними відмітками і схематичними зображеннями для того, аби можна було наочно зорієнтуватися в правильному її накладенні. Манжета регулюється від 25 см до 36 см. Пневмокамера, в яку накачується повітря, виготовлена за спеціальною безшовною технологією.
Голчатий клапан, за безпосередньої участі якого регулюється стравлення повітря у манжеті, виготовлений із металу, його конструкція максимально надійна і якісна. Зворотній клапан оснащений сітчастим фільтром, який запобігає його засміченню.
Тонометр зі всіма його комплектуючими можна без проблем помістити у спеціальну сумочку із застібкою, яка виготовлена із нейлону. Завдяки цьому, пристрій компактний у зберіганні та транспортуванні.