0
Інгалятор компресорний OMRON DuoBaby (NE-C301-E)Інгалятор компресорний OMRON DuoBaby (NE-C301-E)   
   

Інгалятор компресорний OMRON DuoBaby (NE-C301-E)

Компресорний інгалятор «DuoBaby» (NE-C301-E) від ТМ «Omron» дозволить провести більш дієву і результативну інгаляцію дитині.

2365 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки

Безболісний і нешкідливий інноваційний небулайзер позбавить від закладеності носові проходи, зніме набряклість горла і полегшить дихання, забезпечивши спокійний сон малюку. Прилад оснащений компресором з назальний аспіратор для видалення надлишків слизу в носових ходах і гортані. Спосіб лікування в даному виробі «2 в 1», дозволяє здійснити маніпуляції з носовими проходами і гортанню одночасно.

Особливості:

Ергономічна форма з практично безшумним компресором дозволяє проводити інгаляційні процедури дітям з перших днів життя.
Що входить в комплектацію аспіратор працює за принципом «ефекту Вентурі», формуючи стиснутий повітряний потік від компресора і проводячи його через конусність, в пристрої формуючи вакуумну середу, що забезпечує швидке втягування мокротиння, в камеру збільшуючи результативність маніпуляції.
Камерний відсік має замінні верхні фрагменти, дозволяючи здійснити аерозольну пульверизації з проникненням лікарських препаратів глибше в альвеоли бронхів.
Перша верхня зелена секція розрахована на інгаляційні маніпуляції при хворобах носа і носоглотки верхніх дихальних шляхів (риніт, синусит, ангіна, фарингіт, аденоїди, тонзиліт, ларингіт) і виробляє розпорошення в мікрочастинки (ММАД) до 9 мкм.
Друга нижня синя секція розрахована на проведення маніпуляцій в разі хвороб трахеї і легенів нижніх дихальних шляхів (астма, бронхіт, обструктивний бронхіт, пневмонія) і виробляє розпилювання на мікрочастинки
(ММАД) до 4 мкм.
Всі частини з округлими краями і прозорого кольору, що забезпечує безпеку процедур при інгаляції і аспірації.
Затверджено лікарями пульмонології.
Переваги:
  • Наповнення камери кошти для інгаляцій одно від 1 мл до 12 мл.
  • Назальний аспіратор має обсяг рівний 7 мл.
  • Є раціональне секційне поділ для упаковки і збереження складових частин приладу.
  • Класифікація рівня шуму на дистанції 1 метр дорівнює 63дБ.
  • Темп розпилюються препаратів у верхній секції №1 (зеленої) з метою зрошення верхніх дихальних шляхів становить близько 0,4 мл в 1 хвилину.
  • Швидкість розпилюються препаратів в нижній секції №2 (синьої) з метою зрошення нижніх дихальних шляхів становить близько 0,2 мл в 1 хвилину.