0
Інгалятор Microlife NEB 400 (компресорний)Інгалятор Microlife NEB 400 (компресорний)Інгалятор Microlife NEB 400 (компресорний)   
   

Інгалятор Microlife NEB 400 (компресорний)

Інгалятор Microlife NEB 400 (небулайзер) - безпечне та ефективне лікування для вашого малюка, дитячий дизайн, який перетворює інгаляцію у гру. 

1385 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки

Забезпечує постійний розмір розпилювальнольної частки (респірабельну фракцію) більше 71% , тобто майже всі ліки потраплять на уражену ділянку. Інгалятор розроблений для удосконаленої доставки оптимальних размерів часток ліків до ураженої ділянки. Висока швидкість розпилення зменшує час, необхідний для інгаляції, в 2 рази. Наявність дитячої, дорослої маски та ротового мундштука дозволяє комфортно проводити інгаляції для всієї сім`ї, незалежно від віку, а наявність носового мундштука дозволяє лікувати гострий та хронічний риніт безпечно без системного ефекту. Також до комплектації входять додаткові повітряні фільтри.

Можливість безперервної терапії до 30 хвилин. В цьому приладі є моживість безпечно використовувати всі лікувальні препарати, які призначені для небулайзерної терапії. Підходить для інгаляцій кортикостероїдами та антибіотиками. Ефективність клінічно підтверджена. 60 місяців офіційної гарантії від виробника.