0
Глюкометр Accu-Chek ІнстантГлюкометр Accu-Chek Інстант   
   

Глюкометр Accu-Chek Інстант

Призначені для кількісного визначення глюкози у свіжій капілярній цільній крові, отриманій із пальця, долоні, передпліччя та плеча, як допоміжний засіб для моніторингу ефективності контролю рівня глюкози.
Виробник: Accu-Сhek

830 грн
Додати в побажання

  • Опис
  • Відгуки

Технічні характеристики

Глюкометр автоматично зберігає у пам'яті не менше 720 результатів визначення рівня глюкози у крові з часом та датою визначення.

Коли у пам'яті буде 720 результатів визначення рівня глюкози у крові, додавання нового результату визначення рівня глюкози у крові призведе до видалення найдавнішого результату визначення.

Якщо протягом 90-денного періоду виконано понад 720 визначень глюкози у крові, лише останні 720 результатів визначення включаються в розрахунок середнього значення за 90 днів.

Глюкометр автоматично зберігає в пам'яті щонайменше 30 контрольних результатів, проте в глюкометрі можна переглядати лише останній контрольний результат. Щоб переглянути контрольні результати, потрібно передати їх у сумісний програмний додаток.

Коли у пам'яті буде 30 контрольних результатів, додавання нового контрольного результату призведе до видалення найдавнішого контрольного результату.

Контрольні результати не доступні для перегляду у пам'яті та не включаються в розрахунок середніх значень за 7, 14, 30 та 90 днів.

Глюкометр має функцію автоматичної синхронізації часу та дати при сполучені з мобільним пристроєм, який автоматично оновлює час та дату глюкометра. Навіть якщо Ви користуєтеся глюкометром у кількох часових поясах, результати зберігаються від найновішого до найдавнішого, а не за часом та датою.