0

Інгалятор тепловологий

Інгалятор призначений для тепло-вологих інгаляцій паром нагрітих розчинів рідних лікарських засобів, в тому числі настоїв і відварів трав.
Производитель: Гемопласт, Украина

73 грн.
Добавить в желания

  • Описание
  • Отзывы

Використовується для лікування і профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів. Для запобігання від швидкого охолодження чашка з полімерного матеріалу, в яку заливають розчин розміщена в середині корпусу. Еластична маска має зручну форму, що забезпечує щільше прилягання до обличчя. 

Місткість чашки інгалятора 400 мл.

Приготування розчину для інгаляції:

При проведенні інгаляцій відварами лікарських трав приготувати відвар і охолодити його до температури  від 70С до 80С. При проведенні інгаляцій з використанням настоїв лікарських трав в гарячу воду температурою від 70С до 80С потрібно залити 20мл настою ( 4 чайні ложки).
 
Підготовка до використання:
Перед застосуванням деталі інгалятора вимити в нагрітому до температури від 50С до 60С розчині харчової соди ( 2 чайних ложки сои на склянку води) або мильному розчині , прополоскати у проточній воді і просушити. Встановити корпус 1 на рівну поверхню, де буде проводитися інгаляція. У корпус 1 вставити чашку 2 і залити в неї від 200 мл до 300 мл розчину для інгаляції. Закрити корпус 1 кришкою 3 та зафіксувати. В отвір кришки 3 вставити маску 4.