0

Еластичний бандаж колінного суглоба посилений Active А7-049

Посилений еластичний бандаж колінного суглоба А7-049 -  надійний і комфортний засіб, що захищає коліно від травм і який сприятиме швидкому одужанню при вже наявних проблемах.
Товар временно отсутствует
Сообщить когда появится на e-mail

618 грн.
Добавить в желания

  • Описание
  • Отзывы

Наколінний фіксатор виготовлений з м'якого, понад еластичного інноваційного трикотажу Active. У виробі є точно виміряні зони компресійного впливу, спіральні ребра напівтверді і внутрішнє силіконове кільце. Крім підтримуючої функції, бандаж фіксує колінний суглоб в анатомічно правильному і безпечному положенні, знижуючи ризик травм і забезпечуючи біологічні функції коліна. Ортопедичний еластичний бандаж застосуємо як додатковий захід під час курсу лікування проблем колінного суглоба і м'язово-зв'язкового апарату ноги, так само широко використовується як профілактичний захід.

Відмінні особливості:
Комфортний. Бандаж виготовлений з повітропроникного трикотажного полотна. Під ним шкіра не потіє, дихає, не рветься до гніву від тривалого впливу синтетичних волокон. Наколенник не обмежує руху і дозволяє повноцінно пересуватися. За рахунок високої розтяжності, виріб відмінно надаватися на ногу, щільно облягає область коліна і не зміщується під час згинання, розгинання ноги.
Довговічний. Бандаж можна часто прати. Виріб розраховане на щоденне застосування. Від цього його функції і зовнішній вигляд залишаються незмінними. Нижня і верхня гумка не розтягуються і не слабшають. Ребра жорсткості коли втрачають своєї щільності.
Анатомічна форма. Довжина бандажа, щільність трикотажу, місце розташування силіконового кільця і ребер жорсткості мають точно виміряні параметри відповідно до анатомічними особливостями будови ноги. За умови правильно підібраного розміру, еластичний бандаж ідеально повторює рельєф ноги і забезпечує ефективну підтримку колінного суглобу. При цьому немає ефекту здавлювання кровоносних судин і м'яких тканин проблемної зони.