0
Ортопедична устілка шкіряна УПС- 001 доросла розмір 35-46 Ортопедична устілка шкіряна УПС- 001 доросла розмір 35-46 Ортопедична устілка шкіряна УПС- 001 доросла розмір 35-46    
   

Ортопедична устілка шкіряна УПС- 001 доросла розмір 35-46

Профілактика та корекція поздовжньої та поперечної плоскостопості. Захворювання хребта та суглобів ніг. П'яткова шпора. Рекомендовано при варикозі на набряку ніг. 
Производитель: Foot Care

179 грн.
Добавить в желания

  • Описание
  • Отзывы

Опис:

Ортопедичні шкіряні устілки з пластиковим супінатором для підтримки поздовжнього склепіння та підйомом для профілактики поперечної плоскостопості. Пластиковий каркас рівномірно розподіляє  навантаження на стопу. Устілки зменшують втому і біль у стопі, що спричинені комбінованою плоскостопістю. Еластичний амортизатор під пятою призначений для зменшення ударного навантаження  на пяту, суглоби ніг і хребет при ходьбі. Натуральна шкіра з перфорацією дозволяє стопі дихати і добре поглинає вологу. Антибактеріальна підкладка "Sanitized" з активованим вугіллям запобігає розмноженню бактерій та грибків, таким чином забезпечує гігієну ніг.

Рекомендації щодо використання:

Ідеально підходить при проблемах в середній частині стопи, розслаблюють м'язи і сухожилля ніг. Покращують кровообіг, амортизують і роблять ходу комфортною. Підходять для більшості типів закритого модельного і повсякденного взуття.

Догляд за виробом:

 Протерти шкіряну поверхню вологою серветкою або ганчіркою, змоченою у спиртовому розчині. Сушити  щоденно на відстані від нагрівальних приладів при кімнатній температурі.